Programación de partidos de todas las categorías (26 y 27 de abril).

21 de abril de 2014

SEGUNDA DIVISIÓN NACIONALB:

SD NOJA-SD COMPOSTELA,  26/04/2014,  17.00 H. CAMPO DE LA CASETA.

SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL FÚTBOL FEMENINO:

VICTORIA CF – SD COMPOSTELA,  27/04/2014, 16.00H. CAMPO VICTOR FERNÁNDEZ ALONSO (LEYMA).

LIGA NACIONA JUVENIL:

SD COMPOSTELA – RÁCING CLUB FERROL,  26/04/2014, 18.00H. AS CANCELAS.

PRIMERA AUTONÓMICA JUVENIL:

SD COMPOSTELA – ED VAL DO ULLA, 26/04/2014, 20.00H. AS CANCELAS.

LIGA GALLEGA CADETE:

RÁCING CLUB DE FERROL – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 16.30H. A GÁNDARA 2. (hierba natural).

SEGUNDA AUTONÓMICA CADETE:

TRAZO CF – SD COMPOSTELA,  27/04/2014, 11.00H. AGUA SANTAS – CHAYÁN.

SEGUNDA AUTONÓMICA INFÁNTIL GRUPO 4:

SD COMPOSTELA – TORDOIA CF., 26/04/2014, 12.30H. A BARROSA.

SEGUNDA AUTONÓMICA INFANTIL GRUPO 5:

PRAIÑA SPORTING CLUB – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 12.00H. CAMPO DE REYES (PONTEVEA).

PRIMERA ALEVÍN:

SD COMPOSTELA – SD VILLESTRO,  24/04/2014, 18.15H. AS CANCELAS.

AD MANUEL PELETEIRO – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 9.30H.AS CANCELAS.

PRIMERA BENJAMÍN:

SD COMPOSTELA – VICTORIA CF, 24/04/2014, 18.45H. SERGAS.

SEGUNDA BENJAMÍN: DESCANSA. 

PRIMERA PREBENJAMÍN:

SD COMPOSTELA – ED SANTIAGO,  22/04/2014, 19.00H. BELVIS.SEGUNDA NACIONAL B:

SD NOJA-SD COMPOSTELA,  26/04/2014,  17.00 H. CAMPO DE LA CASETA.

SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL FÚTBOL FEMININO:

VICTORIA CF – SD COMPOSTELA,  27/04/2014, 16.00H. CAMPO VICTOR FERNÁNDEZ ALONSO (LEYMA).

LIGA NACIONA XUVENIL:

SD COMPOSTELA – RÁCING CLUB FERROL,  27/04/2014, 12.00H. AS CANCELAS.

PRIMEIRA AUTONÓMICA XUVENIL:

SD COMPOSTELA – ED VAL DO ULLA, 26/04/2014, 20.00H. AS CANCELAS.

LIGA GALEGA CADETE:

RÁCING CLUB DE FERROL – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 18.00H. A GÁNDARA 2. (herba natural).

SEGUNDA AUTONÓMICA CADETE:

TRAZO CF – SD COMPOSTELA,  27/04/2014, 11.00H. AGUA SANTAS – CHAYÁN.

SEGUNDA AUTONÓMICA INFÁNTIL GRUPO 4:

SD COMPOSTELA – TORDOIA CF., 26/04/2014, 12.30H. A BARROSA.

SEGUNDA AUTONÓMICA INFÁNTIL GRUPO 5:

PRAIÑA SPORTING CLUB – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 12.00H. CAMPO DE REYES (PONTEVEA).

PRIMEIRA ALEVÍN:

SD COMPOSTELA – SD VILLESTRO,  24/04/2014, 18.15H. AS CANCELAS.

AD MANUEL PELETEIRO – SD COMPOSTELA,  26/04/2014, 9.30H.AS CANCELAS.

PRIMEIRA BENXAMÍN:

SD COMPOSTELA – VICTORIA CF, 24/04/2014, 18.45H. SERGAS.

SEGUNDA BENXAMÍN: DESCANSA.

PRIMEIRA PREBENXAMÍN:

SD COMPOSTELA – ED SANTIAGO,  22/04/2014, 19.00H. BELVIS.

Youtube

Instagram Compos

Flickr Amadeo Rey

  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1
  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1
  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1
  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1
  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1
  • COMPOSTELA- 1 GIMNASTICA- 1

Instagram Canteira

Twitter Canteira

Facebook

13 hours ago

SD Compostela
🩵🤍 A por unha vitoria coma visitantes que se nos resiste nas últimas semanas 🆚 Real Valladolid C.F. S.A.D Promesas🗓️ 10.03.24⏰ 12.00🏟️ Anexos José Zorrilla📺 Youtube RV Valladolid #ValladolidBCompos ... See MoreSee Less
Ver en Facebook

16 hours ago

SD Compostela
🗓️ 𝐏𝐋𝐀𝐍 𝐃𝐄 𝐓𝐑𝐀𝐁𝐀𝐋𝐋𝐎⚒️ Os nosos regresan hoxe ao traballo centrados xa no seguinte obxectivo💪 Cinco sesións para preparar a visita á Real Valladolid C.F. S.A.D Promesas #ValladolidBCompos ... See MoreSee Less
Ver en Facebook

1 day ago

SD Compostela
🤝 GRAZAS pola vosa solidariedade 📦 Hoxe recollemos 510 kilogramos para BALRIAL Santiago, unha gran axuda para as familias máis necesitadas da nosa contorna#composgimnástica ... See MoreSee Less
Ver en Facebook

1 day ago

SD Compostela
🎙️ 𝐑𝐝𝐏 | Michel Alonso 🗣️ Valoración do técnico branquiazul tralo empate contra a RS Gimnástica#composgimnástica ... See MoreSee Less
Ver en Facebook

1 day ago

SD Compostela
🔚 FINALCOMPOS 1️⃣-1️⃣RS Gimnástica #composgimnástica ... See MoreSee Less
Ver en Facebook

All contents © copyright SD Compostela. All rights reserved.