En la pasada jornada los filiales de la S.D. Compostela no pudieron sobreponerse a sus rivales: Mientras la Agrupación Estudiantil perdió por un 2-0 ante la S.D. O Val, el Ponte-Camporrapado empató con un 1-1 con el C.D. Belvís.
En las categorías inferiores destacaron los resultados de los Cadetes A que golearon por un 11-0 al Cordeiro C.F. También el Alevín venció por 3-7 al equipo de Praiña en el campo de A Coñoteira.
A Continuación puedes ver los resultados:
AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL:
PARTIDO: S.D. O VAL 2 – 0 AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL
HORA: 18:00.
CAMPO: O SINDE.
C.F. PONTE – CAMPORRAPADO:
PARTIDO: PONTE – CAMPORRAPADO 1 – 1 C.D. BELVÍS
GOLES:
1-0 MINUTO 3. ANDRÉS.
CAMPO: DA SILVEIRA.
JUVENIL A:
PARTIDO: C. D. AREOSA 3 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 34. ALBERTO.
2-2 MINUTO 74. JUANIN.
CAMPO: A XUNQUEIRA.
JUVENIL B:
PARTIDO: CORDEIRO C. F. 3 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 46. PARCERO DE PENALTI.
1-2 MINUTO 64. DIEGO PROL.
CAMPO: MUNICIPAL DE VALGA.
CADETE A:
PARTIDO: S.D. COMPOSTELA 11 – 0 CORDEIRO C.F.
GOLES:
1-0 MINUTO 5. ROBER.
2-0 MINUTO 9. PEDRO GUERRA.
3-0 MINUTO 22. ROBER.
4-0 MINUTO 27. GUILLEN DE PENALTI.
5-0 MINUTO 36. PABLO REDONDO.
6-0 MINUTO 60. LÓPEZ.
7-0 MINUTO 64. DAVID NOVO.
8-0 MINUTO 66. PABLO OTERO.
9-0 MINUTO 70. DAVID NOVO.
10-0 MINUTO 71. PABLO REDONDO.
11-0 MINUTO 72. PABLO OTERO.
CAMPO: AS CANCELAS.
CADETE B:
PARTIDO: S. D. COMPOSTELA – C. D. BELVÍS.
PARTIDO NO DISPUTADO POR LA RETIRADA DEL BELVÍS DE LA COMPETICIÓN.
INFANTIL A:
PARTIDO: E. D. VAL DO ULLA 1 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 35. NACH.
1-2 MINUTO 78. MARTÍN CALATAYUD.
CAMPO: O COTO.
ALEVIN:
PARTIDO AMISTOSO: PRAIÑA 3 – 7 S.D. COMPOSTELA
HORA: 13:00.
Na pasada xornada os filiais da S.D. Compostela non puideron sobrepoñerse aos seus rivais: Mentres a Agrupación Estudantil perdeu por un 2-0 ante a S.D. O Val, o Ponte-Camporrapado empatou cun 1-1 co C.D. Belvís.
Nas categorías inferiores destacaron os resultados dos Cadetes A que golearon por 11-0 ao Cordeiro C.F. Tamén o Alevín venceu por 3-7 ao equipo de Praiña no campo da Coñoteira.
A continuación podes ver os resultados:
AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL:
PARTIDO: S.D. O VAL 2 – 0 AGRUPACIÓN ESTUDIANTIL
HORA: 18:00.
CAMPO: O SINDE.
C.F. PONTE – CAMPORRAPADO:
PARTIDO: PONTE – CAMPORRAPADO 1 – 1 C.D. BELVÍS
GOLES:
1-0 MINUTO 3. ANDRÉS.
CAMPO: DA SILVEIRA.
XUVENIL A:
PARTIDO: C. D. AREOSA 3 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 34. ALBERTO.
2-2 MINUTO 74. JUANIN.
CAMPO: A XUNQUEIRA.
XUVENIL B:
PARTIDO: CORDEIRO C. F. 3 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 46. PARCERO DE PENALTI.
1-2 MINUTO 64. DIEGO PROL.
CAMPO: MUNICIPAL DE VALGA.
CADETE A:
PARTIDO: S.D. COMPOSTELA 11 – 0 CORDEIRO C.F.
GOLES:
1-0 MINUTO 5. ROBER.
2-0 MINUTO 9. PEDRO GUERRA.
3-0 MINUTO 22. ROBER.
4-0 MINUTO 27. GUILLEN DE PENALTI.
5-0 MINUTO 36. PABLO REDONDO.
6-0 MINUTO 60. LÓPEZ.
7-0 MINUTO 64. DAVID NOVO.
8-0 MINUTO 66. PABLO OTERO.
9-0 MINUTO 70. DAVID NOVO.
10-0 MINUTO 71. PABLO REDONDO.
11-0 MINUTO 72. PABLO OTERO.
CAMPO: AS CANCELAS.
CADETE B:
PARTIDO: S. D. COMPOSTELA – C. D. BELVÍS.
PARTIDO NO DISPUTADO POR LA RETIRADA DEL BELVÍS DE LA COMPETICIÓN.
INFANTIL A:
PARTIDO: E. D. VAL DO ULLA 1 – 2 S.D. COMPOSTELA
GOLES:
1-1 MINUTO 35. NACH.
1-2 MINUTO 78. MARTÍN CALATAYUD.
CAMPO: O COTO.
ALEVIN:
PARTIDO AMISTOSO: PRAIÑA 3 – 7 S.D. COMPOSTELA
HORA: 13:00.
CAMPO: A CAÑOTEIRA[:]